Våre medarbeidere:

Leder

 

Rune Grønvik

Autorisert regnskapsfører

Telefon  960 93 528

E-post  rune.gronvik@rtsor.no

_

Nestleder

Nils Topland 

Regnskapsfører

Telefon  960 93 522

E-post nils@rtsor.no

Fri fredager.

__

 

 

Hanne Kari Wedøe

Autorisert regnskapsfører

Telefon  960 93 521

E-post  hanne-kari@rtsor.no

__

Ingrid Volden 

Autorisert regnskapsfører

Telefon  960 93 525

E-post  ingrid@rtsor.no

Fri fredager.

__

Lene Dønnestad Prestegård 

Autorisert regnskapsfører

Telefon  960 93 526

E-post  lene@rtsor.no

Fri onsdag.

__

Gudrun Torpe Jomås 

Regnskapsfører

Telefon  960 93 523

E-post  gudrun@rtsor.no

Fri mandager. 

__

Juliane Johnsen 

Regnskapsfører

Telefon 96093520

E-post  juliane@rtsor.no

__

Jannike Johansen

Regnskapsfører

Telefon 96093529

E-post Jannike@rtsor.no

-

Nina Reinhardsen 

Autorisert regnskapsfører

Telefon  960 93 524

E-post: Nina@rtsor.no

_

 

 

​​​​©  2014 by REGNSKAPSTJENESTER SØR
     Proudly created with
Wix.com

ADDRESS:  

Skrubbedalsveien 5, Stoa, N-4848 Arendal

  • Facebook App Icon
  • Google+ App Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now